Google
Masthead header

Doğum Fotoğrafçısı Sema Korkmaz – Merhaba Bartu

Henüz aylardan Aralık idi….  Seda Hanım’dan  doğum fotoğrafı çekimi hakkında bir telefon aldım: “…Tabii ben size e-mail ile doğum fotoğrafı fiyat bilgilerimi ileteyim, siz bir bakın.”  dediğim sırada  Seda Hanım’dan unutamayacağım bir cevap aldım: “Gönderin ama biz zaten sizinle çalışmaya çoktan karar verdik“. Bunun sebebini daha sonra anladım. Seda Hanım da bir tasarımcıydı. Özellikle fotoğraflarımdaki sadelik, ferahlık ve aydınlık fotoğraflar çekme yönündeki estetik anlayışım zaten Seda Hanım’ın da tasarımlarındaki önceliğiydi… Bu yüzden estetik anlayışımız kesinlikle birbirine uyuyordu.

Seda Altuntaş aslında bir aşçı diyeceğim ama değil, o nefis pastalar ve kekler tasarlıyor. Bu yüzden “tasarım şefi” diye tanımlıyor kendini. Nefis kurabiyelere pastalara imza atıyor. Oldukça zevkli ve modern tasarımlı pastalar, cupcakeler mıııımmmm hepsi biribirinden nefis. https://dreamcookiess.blogspot.com/ adresindeki Blogunu mutlaka ziyaret etmenizi öneririm.

Ancak bu ara keklerinden, pastalarından, blogundan biraz uzak kaldı Seda Hanım. Zira eşi Cengiz Bey ile birlikte hayatlarında önemli ve cupcakelerin, pastaların tadını aratmayacak tatlılıkta minik bir degisiklik var. Bartu Bebek… Seda Hanım Bartu Bebeği 06 Haziran 2012 tarihinde Maslak Acıbadem Hastanesi‘nde normal doğum ile dünyaya getirdi. Batu doğduğunda 3190 Gr ağırlığında 47,5 Cm boyundaydı. Bendeniz, Bartu bebeğin hem hastanede doğum fotoğrafları hemde evde aile fotoğrafları çekimlerini gerçekleştirdim. Bu yüzden, seansları iki galeri ile paylaşacağım. Özellikle Bartu Bebeğin oyuncaklarına sımsıkı sarıldığı kareleri benim favorim oldu.

Buyrunuz Altuntaş ailesinin doğum heyecanına ve Bartu bebeğin şirin pozlarına…

 

BAŞA DÖN iLETiŞiM FORMU Tweet :) FACEBOOK (PAYLAŞ) PiNTEREST 69,45,80,79,83,84,65ATSOP-E
reyhan - 15 Nisan 2013 - 02:03

Merhaba Sema Hanim. Ben de fotoğraf tekniğinzii cok begendim. Merak ettigim 1 yaş dogum günü fotoğrafi cekiyormusunuz? Birde bizim bebegimiz dogumdan hemen sonra ameliyat olduğu icin o ilk kareleri vs. olmadi.Sonrasında da iyilesme süreci derken kendi imkanlarimizla fotoğraf cektik.Acaba bu fotoğraflardan bi albüm yapabilirmisiniz ? Artik uzerinde oynama yapılabilir mi renk ışık acisindan bilemiyorum … son olarak ücretlendirme nasıl acaba? Cok tesekkur ediyorum. ..Güzel çalışmalar..

Sema Korkmaz - 06 Mayıs 2013 - 11:26

Reyhan Hanimcim mail adresinize ayrintilari ilettim. Tesekkurler…

E-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiçbirzaman yayınlanmaz ve 3.şahıs/kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar işaretlidir *

*

*

I n s t a g r a m