Google
Masthead header

Bebek Fotoğrafçısı – 5,5 aylık minnoş ikizler: Emir ve Ömer – Fotoğrafçı Sema Korkmaz – İstanbul

Gökçe ve Fatih Gülşen Ailesi’nin çocukları 5,5 aylık minnoş ötesi ikizler!  😀  Evet! Hem minnoşlar hemde ikizler! Onlara bakınca, böyle tontiş yanaklarını ellerini yiyip mıncıklayasınız geliyor…geliyor ama sanırım bu şekilde yazmaya devam edersem paragrafı doğru düzgün tamamlayamayacağım 😉    (Baştan alıyoruz)  

Nerde kalmıştık?

Evet, Gökçe- Fatih çifti ve onların tatlı ikizleriyle beraber güzel bir fotoğraf seansı gerçekleştirdik. Açıkçası çekim genelde olduğundan biraz daha rahat geçti. İkizlerin şansına, çekim günü kış ortasında, güneşli bir güne rastgeldik. Fakat esas olarak ikizler’in keyfi hayli yerindeydi. Doktor anne ve babanın bunda etkisi olduğu kadar ikizler de birlikte büyümenin getirdiği bir uyum içerisindeydiler 🙂  Ufaklıklar çekimde bana o kadar yardımcı oldular ki inanamasınız. İstediğim gibi sevimli aile kareleri ortaya çıktı. Çok söze gerek yok belkide… Buyrunuz fotoğrafların keyfini çıkarınız  🙂 

 

doğum ve bebek ve aile fotoğrafçısı - evde fotoğraf çekimi 16ömer ve emir ikiz bebeklerin fotoğraf çekimi - 0Ömer ve emir ikiz bebeklerin fotoğraf çekimi 2Ömer ve emir ikiz bebeklerin fotoğraf çekimi fotoğraf sanatçısı Sema KORKMAZ tarafından gerçekleştirildi.doğum ve bebek fotoğrafçısı - evde fotoğraf çekimi 8bebek fotoğrafçısı sema korkmaz 5doğum ve bebek fotoğrafçısı - evde fotoğraf çekimibebek fotoğrafçısı sema korkmaz - evde fotoğraf çekimiemir ve ömer bebeklere evde fotoğraf seansı - doğum ve bebek fotoğrafçısı sema korkmazgülşen ailesi ve ikiz bebekleri. doğum ve bebek fotoğrafçısı sema korkmazgülşen ailesi ve ikiz bebekleri - 14Ömer ve emir ikiz bebeklerin fotoğraf çekimi.

BAŞA DÖN iLETiŞiM FORMU Tweet :) FACEBOOK (PAYLAŞ) PiNTEREST 69,45,80,79,83,84,65ATSOP-E
nesrin korkmaz - 15 Şubat 2012 - 10:04

sema cım çok tatlı bebekler insanın hakkaten yanaklarını sıkası öpüp koklayası geliyor..ikisine de sağlıklı,iyi bir yaşam dilerim.fotoğrafların hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık..

Nurper - 23 Şubat 2012 - 21:26

Elinize saglık…Emir ve Ömer gibi duble yakisikli fotomodeller olunca isiniz kolay olmuş 😉

Sema Korkmaz - 28 Şubat 2012 - 00:01

Çok teşekkürler Nurper Hanım :).

E-posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiçbirzaman yayınlanmaz ve 3.şahıs/kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar işaretlidir *

*

*

I n s t a g r a m